Úklidové služby

Čistota

Co pro Vás můžeme udělat?

Projděte si služby, které poskytujeme. Rádi Vám pomůžeme jednotlivě,
nebo připravíme komplexní balíček služeb.

Úklid bytových domů

Provádíme úklid bytových a činžovních domů, úklid společných prostor pro bytová družstva, společenství vlastníků bytových jednotek a majitele domů. Pokud Vám nestačí jednorázová úklidová služba, provádí naše úklidová firma také úklidové práce, které můžete využívat v pravidelných intervalech. Úklidové práce provádíme s kvalitními čisticími prostředky, které se nejlépe hodí na ošetření daných ploch. Jsme schopni Vám zajistit úklid se zvláštními požadavky. Dohodě o ceně předchází předběžná prohlídka celého domu, na jejímž základě Vám připravíme cenovou nabídku.

Úklid kanceláří

Udržované kanceláře jsou vizitkou každé firmy proto zajišťujeme jednorázový nebo pravidelný úklid firemních prostor (všech typů) ať už se jedná o běžný úklid kanceláří, zdravotnických zařízení, prodejních prostor. Kromě toho pro vás zajistíme i úklid komerčních prostor, jakými jsou například banky, školy, obchodní centra, administrativní budovy. Po individuální domluvě se přizpůsobíme Vaší pracovní době. V případě potřeby zajistíme při úklidu kancelářských prostor odvoz a likvidaci kancelářského odpadu.

Úklid průmyslových prostor

Úklid průmyslových prostor se liší od typu průmyslového odvětví, podle kterého je stanovena vhodná strojová technika, úklidové pomůcky a čisticí materiály. V oblasti průmyslu je poměrně těžká práce, při které vzniká velké množství odpadů i špíny. Je zde třeba podávat výkony a zároveň dbát na detaily. Proto se náš úklid průmyslových prostor zaměřuje na vytváření pořádku a čistého a zdravého prostředí, které neodrazuje, ale motivuje. Zdravá průmyslová zóna je totiž přímo úměrná efektivitě zaměstnanců, výrobě a ziskovosti podniku, a tak má pravidelný úklid průmyslových prostor své nepochybné přínosy.

Úklid rodinných domů a bytů

Naše firma Vám pomůže vybudovat čistý a uklizený domov. Provádíme úklid jednorázový i pravidelný úklid v intervalech a denní době, která Vám bude vyhovovat. Vyhotovíme cenovou kalkulaci a úklidový plán dle Vašich přání a potřeb.

Umyjeme okna

Umyjeme okna, vyčistíme parapety, vyleštíme okenní rámy. Zejména se soustředíme na těžko přístupná a hůře viditelná místa (prostor okolo žaluzií, odvodňovací otvor), kde se často usazují nečistoty nebo dokonce vzniká plíseň. Kromě klasických oken umyjeme i výlohy a skleněné plochy.

Ptáte se

Nejčastější dotazy

Je možná ochrana jednotlivce i 24 hodin denně?

Samozřejmě. Záleží na přání zákazníka, kterému vždy podřizujeme dimenzování služeb k jeho maximální bezpečnosti, ale zároveň s ohledem na minimální možné narušení soukromí dané osoby. 

JAK VELKÉ MÁTE POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI?

Limity pojistného plnění pro škody na střeženém majetku nebo újmy střežených osob dosahují až 10 mil. kč na každou pojistnou událost.

Jak postupuje zásahová jednotka při zadržení pachatele?
Při zadržení postupujeme s maximální součinností s Policíí ČR, zásahová jednotka pachateli zamezí v úniku a vyčkáme na příjezd PČR.
Jaký je limit hodnoty převážených cenin?
U nás platí pravidlo, že slovo nejde neexistuje a tak nestanovujeme ani žádný limit pro převoz cenin. Dle hodnoty a stupně nebezpečnosti je individuálně stanovena cena pro realizaci daného převozu.
Jak probíhá nábor nových zaměstnanců?
Nové zaměstnance vybíráme s maximální možnou pečlivostí. Je-li třeba, je zaměstnanec dovzdělán na školení ukončené všeobecně platným certifikátem, které komplexně prověří a deklaruje jejich schopnosti a dovednosti.
Jaký typ pracovního poměru jsme schopni s potenciálním zaměstnancem uzavřít?

Naším cílem je, aby naši zaměstnanci splňovali veškerá požadovaná kritéria a disponovali certifikací. I z toho důvodu se snažíme vycházet vstříc a uchazeče, který splní veškeré nároky zaměstnat způsobem, který je mu nejpohodlnější. Vybírat můžete z DPP, DPČ a HPP.

{

Reference

Co o nás říkají?

V rámci rekonstrukce našeho rozsáhlého areálu s celkovou kapacitou více jak 500 lůžek bylo nutné zajistit nepřetržitou fyzickou ostrahu pro několik objektů. To firma Camron zajistila zcela bezchybně a my jsme vděční za klidné spaní.

Robert Kysela

Provozovatel sřediska, www.rsceskyraj.cz

Ve spolupráci s firmou Camron jsme byli schopni pro naše klienty zajistit permanentní hlídání a zabezpečení rezidenčních prostor a bytových domů, které to svoji povahou vyžadují. Vše probíhalo po celou dobu bez jediné komplikace. Děkujeme!

Dominik Sahula

Jednatel , www.restav.cz

Po několika negativních zkušenostech se zabezpečením naší centrály na Praze 2 jsme vyzkoušeli agenturu Camron.cz. K našemu milému překvapení vše probíhalo bez problémů od samého začátku spolupráce a jinak tomu není ani doposud. Můžeme jen doporučit.

Ondřej Jirák

Majitel poboček, www.sz-zs.cz

Kontakt

Obraťte se na nás

Jsme tu pro Vás

Telefon

+420 605 899 449

E-mail

info@camron.cz

Adresa

Prokopka 2, Praha 9 – Vysočany

© 2019 | Camron.cz - Pod našimi křídly Vás dokážeme ochránit.

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2019 | Camron.cz - Pod našimi křídly Vás dokážeme ochránit.

Vytvořila agentura RightMarketing.cz