Bezpečnostní služby

Vaše bezpečí

Co pro Vás můžeme udělat?

Projděte si služby, které poskytujeme. Rádi Vám pomůžeme jednotlivě,
nebo připravíme komplexní balíček služeb.

Přeprava peněz a jiných cenností

Pro převoz a přepravu peněz, valut a dalších cenností zajišťujeme pečlivě vybírané zaměstnance , kteří mají speciální výcvik a podstupují pravidelné bezpečnostní prověrky. Transport peněz či dalších cenností můžete nechat plně v naší režii nebo se jej účastnit a využít naše zaměstnance ve formě ozbrojeného doprovodu. Naše společnost nese plné záruky za přepravované peníze a cennosti, a to od okamžiku jejich převzetí až do okamžiku jejich předání adresátovi

Zabezpečení kulturních akcí

Zajistíme bezproblémový průběh kulturních akcí, večírků a sportovních událostí s maximálním komfortem a vysokou úrovní pro vaše hosty. Zamezíte tak potencionálním incidentům u exklusivních rautů či večírků s uzavřenou společnosti, ale i festivalů a V.I.P. akcí.

Bodyguard

Pro zajištění osobní ochrany poskytujeme doprovod prostřednictvím osoby ovládající obranné hmaty a chvaty, ale i doprovod osoby se střelnou zbraní. Při všech těchto službách garantujeme dodržování principů nutné obrany a krajní nouze. Ochrana osoby může být dle povahy přímá, kdy bodyguard je v bezprostředním kontaktu s chráněnou osobou nebo vzdálená, kdy, pokud to možnosti dovolují, dohlíží chránící osoba na osobu chráněnou v anonymní vzdálenosti.

Služby na vrátnici

Samozřejmou součástí naší nabídky jsou recepční služby poskytované samostatně nebo společně v rámci ostrahy a komplexu bezpečnostních služeb.

Monitorovací služby, zabezpečení

Nabízíme i možnosti střežení objektů technickými prostředky a zařízeními umístěnými ve střežených objektech. Jedná se o systémy EZS (elektronická zabezpečovací signalizace), EPS (elektrická požární signalizace) a CCTV (kamerové systémy – uzavřený televizní okruh).

Fyzická ostraha objektů

Forma střežení vychází ze specifikace požadavku zákazníka a kriterií, která zákazník stanoví pro konkrétní střežený objekt. Pro výkon služby jsou zaměstnanci společnosti vybaveni buď služební uniformou nebo společenským oděvem, dále jsou vybaveni základními donucovacími prostředky (distanční tyč, pouta, slzotvorné prostředky) a na přání zákazníka mohou využívat i služební psy.

Ozbrojený doprovod

Zajistíme ozbrojený doprovod jakéhokoliv vašeho vozidla.
Osobního, nákladního atd.

Ptáte se

Nejčastější dotazy

Je možná ochrana jednotlivce i 24 hodin denně?

Samozřejmě. Záleží na přání zákazníka, kterému vždy podřizujeme dimenzování služeb k jeho maximální bezpečnosti, ale zároveň s ohledem na minimální možné narušení soukromí dané osoby. 

JAK VELKÉ MÁTE POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI?

Limity pojistného plnění pro škody na střeženém majetku nebo újmy střežených osob dosahují až 10 mil. kč na každou pojistnou událost.

Jak postupuje zásahová jednotka při zadržení pachatele?
Při zadržení postupujeme s maximální součinností s Policíí ČR, zásahová jednotka pachateli zamezí v úniku a vyčkáme na příjezd PČR.
Jaký je limit hodnoty převážených cenin?
U nás platí pravidlo, že slovo nejde neexistuje a tak nestanovujeme ani žádný limit pro převoz cenin. Dle hodnoty a stupně nebezpečnosti je individuálně stanovena cena pro realizaci daného převozu.
Jak probíhá nábor nových zaměstnanců?
Nové zaměstnance vybíráme s maximální možnou pečlivostí. Je-li třeba, je zaměstnanec dovzdělán na školení ukončené všeobecně platným certifikátem, které komplexně prověří a deklaruje jejich schopnosti a dovednosti.
Jaký typ pracovního poměru jsme schopni s potenciálním zaměstnancem uzavřít?

Naším cílem je, aby naši zaměstnanci splňovali veškerá požadovaná kritéria a disponovali certifikací. I z toho důvodu se snažíme vycházet vstříc a uchazeče, který splní veškeré nároky zaměstnat způsobem, který je mu nejpohodlnější. Vybírat můžete z DPP, DPČ a HPP.

{

Reference

Co o nás říkají?

V rámci rekonstrukce našeho rozsáhlého areálu s celkovou kapacitou více jak 500 lůžek bylo nutné zajistit nepřetržitou fyzickou ostrahu pro několik objektů. To firma Camron zajistila zcela bezchybně a my jsme vděční za klidné spaní.

Robert Kysela

Provozovatel sřediska, www.rsceskyraj.cz

Ve spolupráci s firmou Camron jsme byli schopni pro naše klienty zajistit permanentní hlídání a zabezpečení rezidenčních prostor a bytových domů, které to svoji povahou vyžadují. Vše probíhalo po celou dobu bez jediné komplikace. Děkujeme!

Dominik Sahula

Jednatel , www.restav.cz

Po několika negativních zkušenostech se zabezpečením naší centrály na Praze 2 jsme vyzkoušeli agenturu Camron.cz. K našemu milému překvapení vše probíhalo bez problémů od samého začátku spolupráce a jinak tomu není ani doposud. Můžeme jen doporučit.

Ondřej Jirák

Majitel poboček, www.sz-zs.cz

Kontakt

Obraťte se na nás

Jsme tu pro Vás

Telefon

+420 605 899 449

E-mail

info@camron.cz

Adresa

Prokopka 2, Praha 9 – Vysočany

© 2019 | Camron.cz - Pod našimi křídly Vás dokážeme ochránit.

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2019 | Camron.cz - Pod našimi křídly Vás dokážeme ochránit.

Vytvořila agentura RightMarketing.cz