Staráme se o Vaše bezpečí

Pro Váš klidný spánek jsme k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

CAMRON Praha s.r.o.

je bezpečnostní agentura, jenž nabízí profesionální bezpečnostní a detektivní služby nejen v Praze, ale i po celém území České Republiky. Jako profesionálové v oboru dodržujeme jistý postup a soubor pravidel, mezi které mimo jiné také patří rychlá a kvalitní práce spojená s vysokým stupněm diskrétnosti a mlčenlivosti vůči třetím stranám. Bezpečnostní a detektivní služby však nejsou jedinou oblastí působení naší společnosti. Dále se zaměřujeme také na školení strážných a úklidové práce.

„V noci spíme s pocitem bezpečí, protože odvážní muži jsou připraveni použít sílu vůči těm, kteří by nám ublížili.“

Winston Churchill

Bez obav

Proč právě my?

V oblasti bezpečnosti máme již mnohaleté zkušenosti. Za dobu naší působnosti jsme ochránili desítky osob, zabezpečili stovky objektů, vypátrali hledané osoby a přepravili hotovost v řádech desítek milionů korun. Všichni naši zaměstnanci jsou bez vyjímky certifikovaní specialisté a zkušení odborníci. Vyzkoušejte kvalitu našich služeb na vlastní kůži.

Naše služby

Co pro Vás můžeme udělat?

Projděte si služby, které poskytujeme. Rádi Vám pomůžeme jednotlivě,
nebo připravíme komplexní balíček služeb.

Bezpečnostní služby

Zaměřujeme se na náročné klienty, kteří požadují nadstandardní kvalitu bezpečnostních služeb přizpůsobených jejich potřebám.

Detektivní služby

Nabízíme detektivní služby nejen pro jednotlivé fyzické či právnické osoby, ale také pro advokátní kanceláře, finanční společnosti a veškeré pojišťovny.

Komplexní školení

Pro jednotlivce i bezpečnostní agentury nabízíme možnost získání profesní kvalifikace Strážný 68-008-E a Bezpečnostní referent 68-006-M.

Úklidové práce

Poskytujeme kompletní úklidový servis vnitřních i vnějších prostor s nejmodernější technologií v Praze, ale i po célé České Republice.

{

Reference

Co o nás říkají?

V rámci rekonstrukce našeho rozsáhlého areálu s celkovou kapacitou více jak 500 lůžek bylo nutné zajistit nepřetržitou fyzickou ostrahu pro několik objektů. To firma Camron zajistila zcela bezchybně a my jsme vděční za klidné spaní.

Robert Kysela

Provozovatel sřediska, www.rsceskyraj.cz

Ve spolupráci s firmou Camron jsme byli schopni pro naše klienty zajistit permanentní hlídání a zabezpečení rezidenčních prostor a bytových domů, které to svoji povahou vyžadují. Vše probíhalo po celou dobu bez jediné komplikace. Děkujeme!

Dominik Sahula

Jednatel , www.restav.cz

Po několika negativních zkušenostech se zabezpečením naší centrály na Praze 2 jsme vyzkoušeli agenturu Camron.cz. K našemu milému překvapení vše probíhalo bez problémů od samého začátku spolupráce a jinak tomu není ani doposud. Můžeme jen doporučit.

Ondřej Jirák

Majitel poboček, www.sz-zs.cz

Ptáte se

Nejčastější dotazy

Je možná ochrana jednotlivce i 24 hodin denně?

Samozřejmě. Záleží na přání zákazníka, kterému vždy podřizujeme dimenzování služeb k jeho maximální bezpečnosti, ale zároveň s ohledem na minimální možné narušení soukromí dané osoby. 

Jak velké máte pojištění odpovědnosti?

Limity pojistného plnění pro škody na střeženém majetku nebo újmy střežených osob dosahují až 10 mil. kč na každou pojistnou událost.

Jak postupuje zásahová jednotka při zadržení pachatele?
Při zadržení postupujeme s maximální součinností s Policíí ČR, zásahová jednotka pachateli zamezí v úniku a vyčkáme na příjezd PČR.
Jaký je limit hodnoty převážených cenin?
U nás platí pravidlo, že slovo nejde neexistuje a tak nestanovujeme ani žádný limit pro převoz cenin. Dle hodnoty a stupně nebezpečnosti je individuálně stanovena cena pro realizaci daného převozu.
Jak probíhá nábor nových zaměstnanců?
Nové zaměstnance vybíráme s maximální možnou pečlivostí. Je-li třeba, je zaměstnanec dovzdělán na školení ukončené všeobecně platným certifikátem, které komplexně prověří a deklaruje jejich schopnosti a dovednosti.
Jaký typ pracovního poměru jsme schopni s potenciálním zaměstnancem uzavřít?

Naším cílem je, aby naši zaměstnanci splňovali veškerá požadovaná kritéria a disponovali certifikací. I z toho důvodu se snažíme vycházet vstříc a uchazeče, který splní veškeré nároky zaměstnat způsobem, který je mu nejpohodlnější. Vybírat můžete z DPP, HPP a práce na živnostenský list.

Kontakt

Neváhejte nás kontaktovat

Jsme tu pro Vás

Telefon

+420 605 899 449

E-mail

info@camron.cz

Adresa

Prokopka 2, Praha 9 – Vysočany

© 2019 | Camron.cz - Pod našimi křídly Vás dokážeme ochránit.

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2019 | Camron.cz - Pod našimi křídly Vás dokážeme ochránit.

Vytvořila agentura RightMarketing.cz