Bezpečnostní služby

Co pro Vás můžeme udělat?

Přeprava
Zabezpečení
Bodyguard
Monitorování
Vrátnice
Doprovod
Ostraha

Přeprava peněz a jiných cenností

Pro převoz a přepravu peněz, valut a dalších cenností zajišťujeme pečlivě vybírané zaměstnance , kteří mají speciální výcvik a podstupují pravidelné bezpečnostní prověrky. Transport peněz či dalších cenností můžete nechat plně v naší režii nebo se jej účastnit a využít naše zaměstnance ve formě ozbrojeného doprovodu. Naše společnost nese plné záruky za přepravované peníze a cennosti, a to od okamžiku jejich převzetí až do okamžiku jejich předání adresátovi.

Zabezpečení kulturních akcí

Zajistíme bezproblémový průběh kulturních akcí, večírků a sportovních událostí s maximálním komfortem a vysokou úrovní pro vaše hosty. Zamezíte tak potencionálním incidentům u exklusivních rautů či večírků s uzavřenou společnosti, ale i festivalů a V.I.P. akcí.

Bodyguard

Pro zajištění osobní ochrany poskytujeme doprovod prostřednictvím osoby ovládající obranné hmaty a chvaty, ale i doprovod osoby se střelnou zbraní. Při všech těchto službách garantujeme dodržování principů nutné obrany a krajní nouze. Ochrana osoby může být dle povahy přímá, kdy bodyguard je v bezprostředním kontaktu s chráněnou osobou nebo vzdálená, kdy, pokud to možnosti dovolují, dohlíží chránící osoba na osobu chráněnou v anonymní vzdálenosti.

Monitorovací služby, zabezpečení

Nabízíme i možnosti střežení objektů technickými prostředky a zařízeními umístěnými ve střežených objektech. Jedná se o systémy EZS (elektronická zabezpečovací signalizace), EPS (elektrická požární signalizace) a CCTV (kamerové systémy – uzavřený televizní okruh).

Služby na vrátnici

Samozřejmou součástí naší nabídky jsou recepční služby poskytované samostatně nebo společně v rámci ostrahy a komplexu bezpečnostních služeb.

Ozbrojený doprovod

Zajistíme ozbrojený doprovod jakéhokoliv vašeho vozidla.
Osobního, nákladního atd.

Fyzická ostraha objektů

Forma střežení vychází ze specifikace požadavku zákazníka a kriterií, která zákazník stanoví pro konkrétní střežený objekt. Pro výkon služby jsou zaměstnanci společnosti vybaveni buď služební uniformou nebo společenským oděvem, dále jsou vybaveni základními donucovacími prostředky (distanční tyč, pouta, slzotvorné prostředky) a na přání zákazníka mohou využívat i služební psy.

Nejčastější dotazy

Je možná ochrana jednotlivce i 24 hodin denně?

Samozřejmě. Záleží na přání zákazníka, kterému vždy podřizujeme dimenzování služeb k jeho maximální bezpečnosti, ale zároveň s ohledem na minimální možné narušení soukromí dané osoby.

Jak velké máte pojištění odpovědnosti?

Limity pojistného plnění pro škody na střeženém majetku nebo újmy střežených osob dosahují až 10 mil. kč na každou pojistnou událost.

Jak postupuje zásahová jednotka při zadržení pachatele?
Při zadržení postupujeme s maximální součinností s Policíí ČR, zásahová jednotka pachateli zamezí v úniku a vyčkáme na příjezd PČR.
Jaký je limit hodnoty převážených cenin?
U nás platí pravidlo, že slovo nejde neexistuje a tak nestanovujeme ani žádný limit pro převoz cenin. Dle hodnoty a stupně nebezpečnosti je individuálně stanovena cena pro realizaci daného převozu.
Jak probíhá nábor nových zaměstnanců?
Nové zaměstnance vybíráme s maximální možnou pečlivostí. Je-li třeba, je zaměstnanec dovzdělán na školení ukončené všeobecně platným certifikátem, které komplexně prověří a deklaruje jejich schopnosti a dovednosti.
Jaký typ pracovního poměru jsme schopni s potenciálním zaměstnancem uzavřít?

Naším cílem je, aby naši zaměstnanci splňovali veškerá požadovaná kritéria a disponovali certifikací. I z toho důvodu se snažíme vycházet vstříc a uchazeče, který splní veškeré nároky zaměstnat způsobem, který je mu nejpohodlnější. Vybírat můžete z DPP, DPČ a HPP.

{

Co o nás říkají?

Rekreační středisko Český ráj

V rámci rekonstrukce našeho rozsáhlého areálu s celkovou kapacitou více jak 500 lůžek bylo nutné zajistit nepřetržitou fyzickou ostrahu pro několik objektů. To firma Camron zajistila zcela bezchybně a my jsme vděční za klidné spaní.

Robert Kysela

Provozovatel sřediska, www.rsceskyraj.cz

restav.cz

Ve spolupráci s firmou Camron jsme byli schopni pro naše klienty zajistit permanentní hlídání a zabezpečení rezidenčních prostor a bytových domů, které to svoji povahou vyžadují. Vše probíhalo po celou dobu bez jediné komplikace. Děkujeme!

Dominik Sahula

Jednatel , www.restav.cz

Studio zdravého životního stylu

Po několika negativních zkušenostech se zabezpečením naší centrály na Praze 2 jsme vyzkoušeli agenturu Camron.cz. K našemu milému překvapení vše probíhalo bez problémů od samého začátku spolupráce a jinak tomu není ani doposud. Můžeme jen doporučit.

Ondřej Jirák

Majitel poboček, www.sz-zs.cz

Neváhejte nás kontaktovat

Naše příspěvky

3 years ago

OSTRAHA LOGISTICKÉHO AREÁLU PRAHA -ZÁPAD- 140,-Kč/h. čistéhoZajímá Vás práce v oblasti bezpečnostního průmyslu s možností kariérního růstu? V současné chvíli hledáme bezpečnostní pracovníky muže i ženy do 50let pro logistický areál v lokalitě Praha – západ.Náplň práce:-Ochrana majetku a osob-Kontrola zaměstnanců-Obsluha bezpečnostních technologií (např. ruční detektor kovů,průchozí detekční rám aj.)-Pochůzková činnost-Vizuální kontrola Vašeho okolí jako prevence ztrát a škod namajetku a zdravíPožadujeme:-Spolehlivost-Pečlivost-Samostatnost-Odolnost proti stresovým situacím-Reprezentativní vystupování-Loajalitu-Flexibilitu-Profesní kvalifikace 68-008-e (osvědčení strážný) – možno dodělatprostřednictvím naší společnosti-Čistý RTNabízíme:-Motivační ohodnocení od 140,-Kč/h. čistého-Moderní a příjemné pracovní prostředí, kde se nebudete nudit-Nabytí profesních zkušeností z provozu, které nikde jindenezískáte-Výší úroveň bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikace aj.)-Možnost kariérního a platového růstu-Možnost uplatnění cizích jazyků-Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností-Férový a empatický přístup-Možnost vyplácení zálohwww.camron.czPROSÍM JEN SZ, DĚKUJI 🙃 ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 years ago

Zajímá Vás práce v oblasti bezpečnostního průmyslu s možností kariérního růstu? V současné chvíli hledáme bezpečnostní pracovníky pro logistický areál v lokalitě Plzeň.Náplň práce:-Ochrana majetku a osob-Kontrola zaměstnanců-Obsluha bezpečnostních technologií (např. ruční detektor kovů, průchozí detekční rám aj.)-Pochůzková činnost-Vizuální kontrola Vašeho okolí jako prevence ztrát a škod na majetku a zdravíPožadujeme:-Spolehlivost-Pečlivost-Samostatnost-Odolnost proti stresovým situacím-Reprezentativní vystupování-Loajalitu-Flexibilitu-Profesní kvalifikace 68-008-e (osvědčení strážný) – možno dodělat prostřednictvím naší společnosti-Čistý RTNabízíme:-Motivační ohodnocení od 120,-Kč/h. čistého-Moderní a příjemné pracovní prostředí, kde se nebudete nudit-Nabytí profesních zkušeností z provozu, které nikde jinde nezískáte-Výší úroveň bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikace aj.)-Možnost kariérního a platového růstu-Možnost uplatnění cizích jazyků-Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností-Férový a empatický přístup-Možnost vyplácení zálohtel.605899449, www.camron.cz, info@camron.cz ... See MoreSee Less
View on Facebook

4 years ago

I my občas potřebujeme dobít energii.👮‍♂️🦸‍♂️💪 ... See MoreSee Less
View on Facebook

4 years ago

RECEPČNÍ V ADMINISTRATIVNÍ BUDOVĚ - PRAHA 4🏢 Poptáváme ženu nebo dívku na recepci v administrativní budově na Praze 4.- Náplň práce: zajištění chodu recepce, emailing, komunikace se zahraničními klienty, servis v rámci porad,- Směny: 12hod. den/noc- Mzda: 120,-Kč/h. čistého- NUTNÁ ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA min. úroveň A2Požadujeme:- Aj na úrovni min. A2- ovládání PC- dobré komunikační a organizační schopnosti- reprezentativní vystupování- zodpovědnost- čistý TR- certifikát STRÁŽNÝ (možnost dodělat prostřednictvím naší společnosti) Nabízíme: - empatický přístup- stálou práci- kariérní růst- moderní pracovní prostředí- super kolektiv- včasné vyplácení peněz- možnost zálohV případě zájmu zašlete svůj životopis s přiloženou formální fotografií na email info@camron.cz ... See MoreSee Less
View on Facebook

Jsme tu pro Vás

Telefon

+420 605 899 449

E-mail

info@camron.cz

Adresa

Prokopka 2, Praha 9 – Vysočany

© 2019 | Camron.cz - Pod našimi křídly Vás dokážeme ochránit.

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2019 | Camron.cz - Pod našimi křídly Vás dokážeme ochránit.

Vytvořila agentura RightMarketing.cz